Mis asi on Google Sandbox

Mis asi on Google Sandbox

Mis asi on Google Sandbox? Tegemist ei ole Google poolt toodetud liivakastiga rüblikutele vaid filtriga. Täpsemalt öeldes on Google Sandboxi näol tegemist uutele veebilehtedele (domeenidele) mõeldud filtriga, mis peaks kindlustama seda, et spämmi eesmärgil loodud koduleheküljed lühikese aja jooksul otsingutulemustes kõrgetele kohtadele ei tõuseks. 

Mis head või halba Google liivakast mulle annab?

Nagu eelnevalt mainitud sai siis liivakasti peamine eesmärk on hoida otsingutulemused puhtad ja relevantsed. Seega hoolitseb otsingumootori hiid selle eest, et meie interneti kasutus oleks turvaline.

Google liivakast uutele kodulehekülgedele

Samas tänu Google Sandboxile on uutel kodulehekülgedel (domeenidel) väga keeruline jõuda kiirelt orgaaniliselt otsingutulemuste koore sisse. Pole teada täpset aja-telge kaua vast koorunud domeen pehmelt öeldes vangis istub kuid see võib jääda ühest kuust koguni poole aastani. See on ka üheks põhjus miks meie ja ka kõik tõsised konkurendid ei luba sulle ega üle nurga elavale Maalile uut kodulehekülge luues kiiret pedestaalile jõudmist.

Seega on Google Sandbox näol tegemist tegelikult väga hea süsteemiga. Tänu sellele on meie otsingutulemused puhtamad ja ka turvalisemad. Kaua ikkagi üks uus veebileht nii-öelda rootsi kardinate taga istub me ei tea. Meie kogemustele toetudes saab aga hakata tibusi lugema üldjuhul kolm kuud pärast kodulehekülje valmimist.

Enda kodulehekülje või e-poega pilti saamine on pikk ja keeruline protsess milles on palju erinevaid etappe. Pole olemas kiiret otseteed pudrumägede ja piimajõgedeni. Abi saamiseks enda kodulehekülje või e-poega võta meiega kindlasti ühendust ja kae õudu, esmane abi on tasuta ning ausalt ka me ei hammusta!

Kommenteeri postitust: