Milline on hea kodulehekülje avaleht

Milline on hea kodulehekülje avaleht

Kodulehekülje üheks olulisemaks osaks on selle avaleht. Tihtilugu jäetakse see vähese tähelepanuta. Suure osa sinu veebilehele maanduvast liiklusest saab endale reeglina avalehekülg. Kui see on mitte midagi ütlev ja tuim siis suur osa lehele sattujaid lahkub ja ei pruugi enam kunagi naasta.

Milline on hea kodulehekülje avaleht?

Hea kodulehekülje avaleht annab kiirelt ja konkreetselt edasi koduleheküljel pakutavat. Olgu selleks siis teenused, kaubad või midagi muud. Lisaks sisaldab esileht endas külastajale konkreetset üles kutset (või kutseid). Avalehel tuleb ennekõike keskenduda sellele mis väärtust annad sina külastajale, mitte mida sina teed. “Meie missioon on luua parimaid lahendusi ja pakkuda parimat hinda”, tuleb tuttav? Unusta ära, mitte kedagi ei huvita sinu mission ja kõigil on kopp ees fraasidest nagu “parim lahendus” või “parim hind” ega see mingi teleturg pole. Selle asemel kirjuta lühidalt ja konkreetselt mida pakud ja tee konkreetne üleskutse. Ole enda tekstidega loov ja ära tekita külastajas tunnet, et talle püütakse midagi pähe määrida.

Kõige olulisem on, et sinu lehekülg kõnetaks külastajat ja annaks kiirelt edasi sinu eesmärgi. Inimesed on kärsitud ja tahavad saada kiirelt enda küsimusele, probleemile vms vastust. Seega unusta ära hämamine ja keerutamine. Esitle enda kodulehekülje avalehel kiirelt ja üheselt mõistetavalt mida pakud ja mis väärtust saab sellest sinu veebilehe külastaja.

Kui sa vajad abi enda kodulehe valmistamisel või haldamisel siis võta julgelt meiega ühendust ja me aitame sind!

Kommenteeri postitust: