Kodulehekülje valmistamine

Kodulehekülje valmistamine Sinule. Valmistame tänapäevaseid, töötavaid ja turvalisi kodulehekülgi. Keskendume kodulehekülje tegemisel Sinu püstitatud eesmärgile ja soovidele.

Läheneme igale kodulehekülje tegemisele personaalselt. Nii saavutame kõige kindlamalt sinu soovid ja eesmärgi. Lisaks sellele on kodulehe tegemisel meie fookuses turvalisus, leitavus ja muidugi kasutusmugavus.

Kui soovid endale tänapäevast ja toimivat kodulehekülge, siis võta meiega julgelt ühendust ja alustame koostööga.

Kodulehekülje valmistamine Sinule on:

devices Nutiseadme sõbralik
Suur osa tänapäeva veebiliiklusest toimub nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Selleks, et Sinu koduleht näeks hea välja ja oleks lihtne kasutada ka nutitelefoni või tahvelarvutiga on meie loodud veebileht nutiseadme sõbraliku disainiga.

search SEO ehk otsingumootorite sõbraliku lähenemisega
Selleks, et olla pildis ja nähtav peab Sinu koduleht olema leitav otsingumootorites. Meie loodud lahendus on optimeeritud lähenemisega, et sa tuleksid ja jääksid pilti!

brush Unikaalse disainiga
Loome sinu soove ja eesmärke arvestades unikaalse disainiga veebilehe.

insert_photo Lihtsa haldusega
Sisu lisamine ja haldamine on lihtne ka arvutikaugele inimesele. Teeme Sulle või kogu meeskonnale kes hakkab tulevikus kodulehekülge haldama põhjaliku koolituse.

security Turvalise ülesseehitusega
Kahjuks on tänapäeva internet täis palju erinevaid ohte. Selleks, et sinu uus kodulehekülg oleks turvaline nii sulle kui sinu külastajatele keskendume sellele, et meie pakutav lahendus oleks turvaline.

verified_user Garantiiga
Oleme olemas ka peale projekti valmimist. Toetame Sind erinevates küsimustes ja probleemides garantii korras.

favorite Personaalse hinnastamisega
Kuulates ära Sinu soovid ja eesmärgid, teeme sulle personaalse parima pakkumise. Oleme hinnastamises vastutulelikud ja paindlikud.

Kodulehekülje valmistamine

Kodulehekülje tegemise platvorm

Me kasutame kodulehekülje tegemisel peamiselt WordPressi platvormi. Kodulehekülje lahendused on reeglina rätsep tüüpi. Ehk siis unikaalsed ja ehitatud konkreetse projekti raames. Nii saavutame Sinu eesmärgid kõige kindlamalt.

Miks kasutame WordPressi kodulehe valmistamisel?

  • sellega on Sinul mugav ja lihtne hallata kodulehte
  • avatud lähtekood ja väga arendussõbralik platvorm
  • olemas suur hulk nii-öelda “valmis mooduleid” millega saab lisada erisuguseid funktsioone Sinu koduleheküljele
  • võimalik viia enda veeb vajadusel mitmekeelseks
  • WordPress on pidevas arengus ja omab aktiivset kogukonda, seega pole muret, et antud platvorm on ühe päeva liblikas
  • ei nõua suurt serveri ressurssi

Võttes meiega ühendust  analüüsime me Sinu soove ja eesmärki. Selle alusel saame teha parima hinnapakkumise kodulehe tegemiseks.

Kodulehekülje valmistamise aeg ja hind

Kodulehe valmistamine on projekt. Me ei loo veebilahendusi konveierliinil masstoodanguna. Valmistame kodulehekülje sinu ootustele ja eesmärgile suunatult! Läheneme igale tööle personaalselt, et tagada edu ja tuua Sind pilti!

Selleks, et saaksime sulle aga anda vastuse võta meiega julgelt ühendust, kirjelda enda soovi, visiooni, tegevust ja eesmärke. Ning me koostame sulle parima võimaliku pakkumise. Me ei hammusta ja tead mis kõige parem, pakkumise tegemine ja meie esmane abi on sulle täiesti TASUTA!