Kodulehe tegemine, mis on õige hind?

Kodulehe tegemine, mis on õige hind?

Kodulehe tegemine, mis on õige hind? Hakates endale kodulehekülge tegema ja uurides internetis ringi leiab palju pakkujaid. Osadel on hinnad väljas osadelt tuleb küsida pakkumist. Välja joondub hinna skaala mille alumises otsas on kuni mõned sajad eurod maksvad kodulehe valmistamised. Skaala kõrgemas otsas on aga juba mitmeid tuhandeid maksvad kodulehe tegemised.

Miks on see hinna skaala kodulehe tegemisel nii suur?

Jättes kõrvale igasugused sulid kes himustavad sinu raha on lühike vastus see, et mida rohkem maksad seda rohkem saad.

Konkreetsemalt rääkides on skaala alumises otsas olevad lahendused enda olemuselt lihtsad ja nõuavad sinult rohkem tööd. Kodulehekülg tehakse valmis kujundusele, ei pöörata rõhku optimeerimisele, põhjalikule veebilehe testimisele ja kasutaja tugi/nõustamine on nõrk või puudub sootuks. Kõik see aga mõjutab sinu kodulehe eesmärgi täitmist. Seega saad sa endale tooriku ja tulenemata sinu eesmärgist tuleb teha ise veel palju tööd.

Skaala ülemises otsas olevad lahendused on väga põhjalikud. Kodulehekülg luuakse rätsep lahendusena, analüüsitakse ja kaardistatakse märksõnu ja keskendutakse kodulehe optimeerimisele otsingumootorites, tehakse põhjalikke teste veebilehele (kasutusmugavus, kasutus kogemus jpm) ja kindlasti koolitatakse ja ollakse olemas kodulehe tellija jaoks. Lisaks analüüsitakse sinu turgu ja koostatakse turundusplaan. Tegeletakse põhjalikult kodulehekülje sisuturundusega (copywriting sisutekstid jpm).

Skaala vahepeal olevas nii-öelda hall alas on kodulehe lahendused, mis on on reeglina hübriidid skaala alumises ja ülemises otsas olevast. Tehakse kodulehekülje lahendusi, mis on valmis kujundusel aga näiteks keskendutakse optimeerimisele. Samuti on lahendusi mis on põhjalikud (kodulehekülg luuakse rätsep lahendusena, optimeeritakse, testitakse, koolitatakse, ollakse sinu jaoks olemas) kuid turundus pool on väiksem.

Kodulehe tegemine, mis on mulle sobiv hind?

Kõik hakkab pihta sinu eesmärgist. Meie arvame, et kui sa soovid endale ajaveebi või visiitkaardi stiilis kodulehekülge ja sul on endal aega ja tahet kodulehe arengusse panustamisel leiad sa suure tõenäosusega endale sobiva lahenduse skaala alumises pooles olevast. Kui sinu eesmärgiks on korralik presenteering internetis ja personaalne lähenemine ning tahad, et abi oleks kõne kaugusel leiad endale sobiva variandi skaala vahepealsest osast.  Kui plaanid on aga suured ja vajad põhjalikku turu analüüsi ja turundust siis lahendus on skaala tipus.

Ennem mainisime korra sulisi. Sellega seoses hoia kaarega eemale tegijatest kes lubavad sulle kiireid tulemusi otsingutulemustes kõrgetel kohtadel ja pakuvad olematu raha eest põhjalikku turundust jne. See lihtsalt on vale!

Kodulehe tegemine meilt

Meie aitame sulle luua toimiva ja läbimõeldud kodulehekülje. Uuri kindlasti lisa, sest esmane abi ja pakkumine on täiesti TASUTA!

Kommenteeri postitust: