Kas minu kodulehekülg vajab uuendamist?

Kas minu kodulehekülg vajab uuendamist

Sa uuendad enda arvutit, vahetad välja enda garderoobis olevaid riideid, teed enda kodus remonti, viskad ära halvaks läinud toidu ja tood uue asemele. Kuid mis seisus on sinu kodulehekülg? Paljud koduleheküljed jäävad unarusse ja on seetõttu aegunud. Ajahammasratta alla jäänud veebilehed ei täida enam eesmärki ja on seetõttu pigem kahjulikud omanikule.

Kas minu kodulehekülg vajab uuendamist?

Kodulehekülg vajaks kindlasti kaasajastamist ja ajahammasratta alt välja toomist kui see pole nutiseadme sõbralik. Suur osa internetis tehtavast liiklusest toimub erisuguste nuti vidinate abil. Kui sinu kodulehekülg pole kohanduv erinevatele seadmetele siis tuleks asuda enda veebi uuendama.

Teine tegur mis annab märku, et oleks aeg hakata enda veebilehte uuendama on Flashi kasutamine. Tänaseks päevaks on tegemist aegunud lahendusega. Samuti on tegemist suurt turvariski omava lahendusega. Kui sinu koduleheküljel on kasutusel Flash siis tuleks kindlasti tegelema asuda lehe uuendamisega.

Tänapäevase, toimiva ja optimeeritud koduleheküljega oled sa internetis palju kergemini leitav

Üheks mõjuvaks põhjuseks miks tuleks enda kodulehekülge värskendada on kiirus. Või pigem kiiruse puudumine. Aeglased lahendused ei meeldi sulle, mulle ega teistele. Seega kui sinu veebi laadimine võtab kaua aega tuleks asjale kriitiliselt otsa vaadata ning välja selgitada põhjus ja värskendada enda kodulehekülge.

Kindlasti oleks vaja enda veebilehel teha muudatusi kui selle leitavus internetis on halb. Mis kasu on sulle koduleheküljest kui mitte keegi seda suurest interneti avarusest üles ei leia.

Mis kasu ma saan enda kodulehekülje uuendamisega?

Tänapäevase, toimiva ja optimeeritud koduleheküljega oled sa internetis palju kergemini leitav. Tänu modernsele ja erinevates seadmetes mugavalt kasutatavale kodulehele ei peleta sa eemale külastajaid vaid tekitad neis usaldust enda ja enda pakutava vastu. Seega on sul palju kergem müüa enda pakutavat kaupa, teenust või olla lihtsalt pildis. Kuna paljud koduleheküljed täidavad tihtilugu ärilist eesmärki on sul kaasaegse ja hästi optimeeritud veebilahendusega võimalik suurendada enda kasumit.

Palju see maksab?

Keeruline on öelda üheselt palju maksab kodulehekülje uuendamine. Iga veebileht on erinev nii oma sisult kui probleemidelt. Kindlasti ei tasuks peljata enda kodulehekülje uuendamist ja mõelda stiilis “Alles ma siin lasin teha lehe ja juba jälle”. Ükski asi pole igavene ja erandiks pole ka sinu kodulehekülg. Enda veebilehe loomist või uuendamist tuleb võta kui investeeringut, sest hästi toimiv kodulehekülg toob raha mitme kordselt tagasi. Veebimajutuse blogis on andnud hea intrvjuu kodulehe uuendamise üle raamatupidamis ettevõte Mõttejõud OÜ juht.

Kui on kindel, et vaja on teha totaalselt uus veebilahendus siis vaata üle ka teemad kas teha kodulehekülg ise ja palju maksab veebilehe tegemine. Ära pelga ja abi saamiseks võta meiega kindlasti ühendust ja kae õudu, esmane abi on tasuta ning ausalt ka me ei hammusta!

Kommenteeri postitust: