E-poe valmistamine

E-poe valmistamine sulle, et saaksid alustada kiirelt ja mugavalt toodete või teenuste müügiga internetis. Tahad alustada edukat e-müüki, teeme ära!

Oleme eelkõige kontsentreeritud alustavatele ja väikestele ettevõtjatele, kes soovivad enda kaupu või teenuseid asuda kiirelt ja mugavalt veebis müüma. Keskendume sellele, et luua e-poe lahendus mida on Sinul kerge ja mugav hallata. Samuti tahame ning töötame e-poe ehitamisel selle nimel, et Sinu e-äri oleks klientidele mugav, kiire ja arusaadav.

Kui sa soovid seda sama siis võta julgelt meiega ühendust. Arutame ja alusta kiirelt ja edukalt enda toodete või teenuste müügiga veebis.

E-poe valmistamine Sinule on:

devices Nutiseadme sõbralik
Suur osa tänapäeva veebi liiklusest toimub nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Selleks, et Sinu e-pood näeks hea välja ja oleks lihtne kasutada ka nutitelefoni või tahvelarvutiga on meie loodud veebilahendus nutiseadme sõbraliku disainiga.

search SEO ehk otsingumootorite sõbraliku lähenemisega
Selleks, et olla pildis ja nähtav peab Sinu e-pood olema leitav otsingumootorites. Meie loodud lahendus Sinule on optimeeritud lähenemisega, et sa tuleksid enda pakutavaga pilti nii olemasolevatele kui uutele klientidele.

brush Unikaalse disainiga
Loome Sind kuulates,sinu soove ja eesmärke arvestades unikaalse disainiga e-poe.

insert_photo Lihtsa haldusega
Toodete, sisu, tellimuste, kinkekaartide, soodustuste jpm lisamine ja haldamine on lihtne ja arusaadav ka arvutikaugele inimesele. Teeme Sulle või kogu meeskonnale kes hakkab tulevikus e-poodi haldama põhjaliku koolituse.

payment Makselinkide ja transpordi moodulite integreerimis võimalusega
Selleks, et Sinu ja kliendi elu oleks lihtsam saab sinu e-poes vajadusel kiirelt ja mugavalt maksta pangalingiga ning valida endale sobilik transpordi liik. Sinu jaoks muutub tellimuste haldamine mugavamaks ning kiiremaks.

shopping_cart Läbimõeldud “check-out” lahendusega 
Selleks, et kliendil saaks ost sooritatud ja sinul tulud teenitud on meie lahenduste “check-out” läbimõeldud. Paljud ostud jäävad sooritamata kuna ostu vormistamise lehel küsitakse liiga palju ebavajaliku informatsiooni. Meie loodud e-poega seda probleemi pole.

security Turvalise ülesseehitusega
Kahjuks on tänapäeva internet täis palju erinevaid ohte. Selleks, et sinu uus e-pood oleks turvaline nii sulle kui sinu külastajatele keskendume sellele, et meie pakutav lahendus oleks turvaline

verified_user Garantiiga
Oleme olemas ka peale projekti valmimist. Toetame Sind erinevates küsimustes ja probleemides garantii korras.

favorite Personaalse hinnastamisega
Kuulates ära Sinu soovid ja eesmärgid, teeme sulle personaalse parima pakkumise. Oleme hinnastamises vastutulelikud ja paindlikud.

E-poe valmistamine

E-poe valmistamise platvorm

Me ehitame e-poode reeglina WordPressil baseeruvale Woocommerce moodulile. Tegemist on väga võimeka avatud lähtekoodiga tarkvaraga. E-poe visuaalne pool on valmistatud üldjuhul rätsep lahendusena ehk ehitatud unikaalselt vastavalt projektile. Nii saavutame kõige paremini Sinu eesmärgi ja soovid.

Miks kasutame Woocommerce e-poe valmistamisel? : 

  • hilisem poe haldus peale koolitust on lihtne
  • avatud lähtekood ja väga arendussõbralik
  • piisavalt suure võimekuse ja erisuguste funktsioonidega
  • olemas suur hulk valmis mooduleid millega lisada vajadusel juurde erisuguseid funktsioone
  • mitmekeelsuse tugi
  • platvorm on pidevas arengus
  • ei nõua suurt serveri ressurssi
  • liidestus võimalus erinevate teenustega ja WordPressi moodulitega

E-poe valmistamise aeg ja hind

E-poe valmistamine on projekt. Me ei loo veebilahendusi konveierliinil masstoodanguna. Valmistame e-poode sinu ootustele ja eesmärgile suunatult! Läheneme igale tööle personaalselt, et tagada Sulle edukas ja kiire toodete või teenuste müük.

Selleks, et saaksime sulle anda vastuse võta meiega julgelt ühendust, kirjelda enda soovi, visiooni, tegevust, eesmärke ning me koostame sulle parima võimaliku pakkumise. Me ei hammusta ja  pakkumise tegemine ja esmane abi on sulle täiesti TASUTA!